0312 4861142
bilgi@antisya.com
ODTÜ Bil. İnv. Mrkz.
Dumlupınar Blv. 280G/1213
8:00 - 18:00
Pazartesi - Cuma
Üretim yapan makinalardan alınan verilerin veya makinalara yerleştirilecek sensörler yardımıyla toplanan verileri, ihtiyacınıza yönelik hesaplamalarla anlamlandırabilir ve oluşabilecek sorun veya aksamaların önüne geçebiliriz.
Endüstri değişiyor. Geliştireceğimiz projeler ile artık makinalarınız hem birbirleriyle hem de sizle konuşur hale gelebilir. Üretim yapan makinalardan alınan verilerin veya makinalara yerleştirilecek sensörler yardımıyla toplanan verilerin, ihtiyaçlarınıza yönelik hesaplamalarla anlamlandırabilir ve oluşabilecek sorun veya aksamaların önüne geçebiliriz. Uygulayacağımız teknolojiler ile maliyetler ve sorunlar asgari düzeye indirilecek bu da rekabet gücünüze katkıda bulunacaktır. Çalışan işçilerimizin de teknoloji ile donatılması sonucu çalışma verimlerini artırmak ve onları olası kazalardan korumak da mümkün olacaktır. Hem makine hem de çalışanlarınız daha az eforla daha fazla üretebilecektir Üretim sürelerinin netleştirmesine yardımcı olacak sistemlerimiz ile teslim tarihlerinizi ve hammadde ihtiyacınızı, daha yüksek olasılıkla tahmin edebileceksiniz.

Proje Geliştirme Aşamaları

Süreçle ilgili tüm merak ettiklerinizi Bize Sorabilirsiniz

Proje Özellikleri

Güçlü analize dayanır
Analiz sürecin başlangıç aşaması olmasının yanında en önemli aşamasıdır. Sizlerin ihtiyaçları ve isteklerini netleştirmek ve iletişim sırasında kullanılan dili sadeleştirmek projenin kalitesini belirleyecektir. Doğru soruları birkaç farklı şekilde sorarak en saf sonuca erişmeye çalışıyoruz.
Sade bir tasarıma sahiptir
Sektörde kullanım zorluğu nedeniyle çok fazla atıl kalmış yazılım görüyoruz. Kullanım kolaylığı ve tasarımın sadeliği, yazılım geliştirirken her zaman tarafımızca dikkat edilen bir standarttır. Geliştirirken, teknoloji kullanım yeterliliği düşük seviyelerde olan kişilere test ettirilmekte ve sonuçlar analiz edilerek tasarım değiştirilmektedir.
Güvenlidir ve şifreleme kullanılır
Yazılımlarımızda firmaların önemli verilerinin tutulduğunun farkındayız. Bu nedenle yazılımlarımızdaki tüm önemli verileri şifreliyor ve rutin aralıklarla hem içerde hem de dışardan aldığımız hizmetle güvenlik testlerinden geçiriyoruz.
Kapsamlı dokümantasyona sahiptir
Analiz aşamasından, kodlamaya, kodlamadan yayına ve yayından destek aşamalarına kadar tüm süreç dokümante edilmektedir. Yazılımın, yazan kişilerden ve firmadan bağımsızlığı ve sürdürülebilirliği bu şekilde garanti altına alınmış olur.
Aksamadan çalışır
Yıl içerisinde minimum %95 oranında erişilebilirliği garanti etmektedir. Yazılıma erişimin herhangi bir nedenle kesilmesi halinde acil müdahaleye tabi tutulur. Tüm ekipler en kısa zamanda yazılımı tekrar ayağa kaldırmak için çalışır.
Kapsamlı raporlamaya sahiptir
Verilerin tutulduğu alanlar tasarlanırken raporlama özelliği her zaman göz önüne alınır. Veri yapıları bize raporlamaların çeşitliliğini sağlamak için imkan sağlamaktadır. Raporlama yazılımın görünmez kahramanlarıdır. Tutulan verileri yorumlamak, veri tutmak kadar önemlidir.
Endüstri Projeleri

Endüstri projelerimiz ile, üretim sisteminizin verimliliğinizi artırabilir ve üretim süreçlerini tahmin edilebilir hale getirebilirsiniz.