0312 4861142
bilgi@antisya.com
ODTÜ Bil. İnv. Mrkz.
Dumlupınar Blv. 280G/1213
8:00 - 18:00
Pazartesi - Cuma
Bize katılmanızı ve birlikte geliştireceğimiz projeler ile yazılımın kullanımını yaygınlaştırmak ve uygulamayı geliştirdiğimiz kişi, kurum veya firmaların parlak geleceğine bir katkımız olsun istiyoruz.
.NET Geliştirici
Tam Zamanlı / Freelance
Projelerimiz genelde .Net Core ile katmanlı mimari ve SOLİD mimarisi göz önünde tutularak geliştirilmektedir. Proje planı ve arayüz tasarımlarına uygun şekilde C# ile kodlanması gerekmektedir. Siz de projelerimizde yer almak istiyorsanız, lütfen yandaki linkten karşınıza çıkacak kriterlere uygun olup olmadığınızı kontrol ettikten sonra başvuru formumuzu doldurarak talebinizi bizimle paylaşınız.
Front End Geliştirici
Tam Zamanlı / Freelance
Projelerimizde, hazır temaların özelleştirilmesi veya sıfırdan tasarım yapılması gerekebiliyor. Yaratıcı, tasarım dillerine hakim ve yazılımlarımıza farklılık katacağına inandığımız kişilerin projelerimize katkıda bulunmalarını istiyoruz. Siz de projelerimizde yer almak istiyorsanız, lütfen yandaki linkten karşınıza çıkacak kriterlere uygun olup olmadığınızı kontrol ettikten sonra başvuru formumuzu doldurarak talebinizi bizimle paylaşınız.
Yazılım Test Uzmanı
Tam Zamanlı / Freelance
Projelerimizi, kullanıcılarımıza olabildiğince hatasız sunmak istiyoruz. Projenin başından sonuna yürütülecek tüm testleri kurgulayacak, raporlayacak ve geliştiricilerimizle dirsek temasında olacak kişilerin projelerimizde katkılarına ihtiyacımız var. Siz de projelerimizde yer almak istiyorsanız, lütfen yandaki linkten karşınıza çıkacak kriterlere uygun olup olmadığınızı kontrol ettikten sonra başvuru formumuzu doldurarak talebinizi bizimle paylaşınız.
Mobil Geliştirici
Tam Zamanlı / Freelance
Başlı başına mobil proje geliştirdiğimiz gibi, kapsamlı projeler içerisinde ekstra mobil çözümler de sunabilmekteyiz. Cross platformlardan (Ionic, Flutter, React Native vb.) birine hakim, estetik bakış açısına sahip, kullanıcıları iyi anlayan kişilerin projelerimze katkıda bulunmasını istiyoruz. Siz de projelerimizde yer almak istiyorsanız, lütfen yandaki linkten karşınıza çıkacak kriterlere uygun olup olmadığınızı kontrol ettikten sonra başvuru formumuzu doldurarak talebinizi bizimle paylaşınız.
Sistem Uzmanı
Tam Zamanlı / Freelance
Projelerimizin ve güncellemelerimizin yayınlanması vb. tüm süreçleri kurgulayarak sunucuları hazır hale getirecek kişilerin projelerimize katkıda bulunmasını istiyoruz. Siz de projelerimizde yer almak istiyorsanız, lütfen yandaki linkten karşınıza çıkacak kriterlere uygun olup olmadığınızı kontrol ettikten sonra başvuru formumuzu doldurarak talebinizi bizimle paylaşınız.
UI/UX Tasarımcı
Tam Zamanlı / Freelance
Tasarım bir sonuçtan ziyade sürekli gelişen ve değişen bir süreçtir. Süreci iyi yönetebilecek, müşterimizi ve topladığımız tüm veri ve kullanım alışkanlıklarını iyi anlayarak ekran tasarımlarına yansıtabilecek kişilerin projelerimize katkıda bulunmasını istiyoruz. Siz de projelerimizde yer almak istiyorsanız, lütfen yandaki linkten karşınıza çıkacak kriterlere uygun olup olmadığınızı kontrol ettikten sonra başvuru formumuzu doldurarak talebinizi bizimle paylaşınız.