0312 4861142
bilgi@antisya.com
ODTÜ Bil. İnv. Mrkz.
Dumlupınar Blv. 280G/1213
8:00 - 18:00
Pazartesi - Cuma
Çalışanlarımız ceplerindeki akıllı telefonlarla veya ellerinde özgürce dolaştıkları tabletlerle çalışabilecekler. Müşterilerimiz ürün veya hizmet taleplerini bize aynı ekranlardan iletebiliyor olacaklar.
Mobilite kelimesi artık hayatlarımıza yerleşti. Çalışanlarımızın çoğunun yaptığı işler için bir ofis ortamında bulunmaları gerekmiyor. Müşterilerimizin ürün veya hizmetlerimizi talep etmeleri için ofislerimize veya mağazalarımıza ziyareti de anlamını yitirmeye başladı. Faaliyetlerimizin ana iki elemanı olan müşteri ve çalışanlarımızla işlerimizi, dijital ortamlarda sürdürmek çağımızın bir gerekliliği haline geldi. Ceplerimize sığmayan, elimizde uzun süre taşıyamayacağımız hiçbir şeyi yanımıza almamaya başladık. Mobil projeler tam olarak bu noktada yardımımıza koşacak. Çalışanlarımız ceplerindeki akıllı telefonlarla veya ellerinde özgürce dolaştıkları tabletlerle çalışabilecekler. Müşterilerimiz ürünlerini e-ticaret kanalları ile ufak ekranlardan alabilecek veya hizmet taleplerini bize aynı ekranlardan iletebiliyor olacaklar. Dijitalleşmenin gereği olarak da tüm bu süreçlerin yönetilmesi artık mobil projelerle mümkün hale gelecek. Riskleri ve maliyetleri en aza indirgeyen bu projeleri sizler için geliştirmek için de biz göreve hazırız.

Proje Geliştirme Aşamaları

Süreçle ilgili tüm merak ettiklerinizi Bize Sorabilirsiniz

Proje Özellikleri

Güçlü analize dayanır
Analiz sürecin başlangıç aşaması olmasının yanında en önemli aşamasıdır. Sizlerin ihtiyaçları ve isteklerini netleştirmek ve iletişim sırasında kullanılan dili sadeleştirmek projenin kalitesini belirleyecektir. Doğru soruları birkaç farklı şekilde sorarak en saf sonuca erişmeye çalışıyoruz.
Sade bir tasarıma sahiptir
Sektörde kullanım zorluğu nedeniyle çok fazla atıl kalmış yazılım görüyoruz. Kullanım kolaylığı ve tasarımın sadeliği, yazılım geliştirirken her zaman tarafımızca dikkat edilen bir standarttır. Geliştirirken, teknoloji kullanım yeterliliği düşük seviyelerde olan kişilere test ettirilmekte ve sonuçlar analiz edilerek tasarım değiştirilmektedir.
Güvenlidir ve şifreleme kullanılır
Yazılımlarımızda firmaların önemli verilerinin tutulduğunun farkındayız. Bu nedenle yazılımlarımızdaki tüm önemli verileri şifreliyor ve rutin aralıklarla hem içerde hem de dışardan aldığımız hizmetle güvenlik testlerinden geçiriyoruz.
Kapsamlı dokümantasyona sahiptir
Analiz aşamasından, kodlamaya, kodlamadan yayına ve yayından destek aşamalarına kadar tüm süreç dokümante edilmektedir. Yazılımın, yazan kişilerden ve firmadan bağımsızlığı ve sürdürülebilirliği bu şekilde garanti altına alınmış olur.
Aksamadan çalışır
Yıl içerisinde minimum %95 oranında erişilebilirliği garanti etmektedir. Yazılıma erişimin herhangi bir nedenle kesilmesi halinde acil müdahaleye tabi tutulur. Tüm ekipler en kısa zamanda yazılımı tekrar ayağa kaldırmak için çalışır.
Kapsamlı raporlamaya sahiptir
Verilerin tutulduğu alanlar tasarlanırken raporlama özelliği her zaman göz önüne alınır. Veri yapıları bize raporlamaların çeşitliliğini sağlamak için imkan sağlamaktadır. Raporlama yazılımın görünmez kahramanlarıdır. Tutulan verileri yorumlamak, veri tutmak kadar önemlidir.
Mobil Proje

Müşteri ve çalışanlarınız işlerinizi, ofis veya mağazalarınızı yanlarında dolaştırabilsinler.