0312 4861142
bilgi@antisya.com
ODTÜ Bil. İnv. Mrkz.
Dumlupınar Blv. 280G/1213
8:00 - 18:00
Pazartesi - Cuma
Verilerinizin güvenle bulutta tutulduğu, kullanıcılar olarak sizlerin, internete erişimi olan her cihazın web tarayıcıları içerisinden giriş yapabildiğiniz yazılımlar.
Web projeleri sizlerin ihtiyaçlarına uygun fonksiyonel özelliklere sahip yazılımların geliştirilmesidir. Yazılımlar, sizlerin internete erişimi olan cihazlarınızın tarayıcılarından kullanılacak şekilde tasarlanır. Veriler tercihiniz halinde sizlerin sunucularında veya bizim tarafımızdan sağlanan sunucularda tutulacaktır. Bulutta tutulan veriler tüm cihazlarda eşzamanlı olarak görüntülenebilmektedir. Farklı yazılımlarla entegrasyon sağlanabilmektedir.

Proje Geliştirme Aşamaları

Süreçle ilgili tüm merak ettiklerinizi Bize Sorabilirsiniz

Proje Özellikleri

Güçlü analize dayanır
Analiz sürecin başlangıç aşaması olmasının yanında en önemli aşamasıdır. Sizlerin ihtiyaçları ve isteklerini netleştirmek ve iletişim sırasında kullanılan dili sadeleştirmek projenin kalitesini belirleyecektir. Doğru soruları birkaç farklı şekilde sorarak en saf sonuca erişmeye çalışıyoruz.
Sade bir tasarıma sahiptir
Sektörde kullanım zorluğu nedeniyle çok fazla atıl kalmış yazılım görüyoruz. Kullanım kolaylığı ve tasarımın sadeliği, yazılım geliştirirken her zaman tarafımızca dikkat edilen bir standarttır. Geliştirirken, teknoloji kullanım yeterliliği düşük seviyelerde olan kişilere test ettirilmekte ve sonuçlar analiz edilerek tasarım değiştirilmektedir.
Güvenlidir ve şifreleme kullanılır
Yazılımlarımızda firmaların önemli verilerinin tutulduğunun farkındayız. Bu nedenle yazılımlarımızdaki tüm önemli verileri şifreliyor ve rutin aralıklarla hem içerde hem de dışardan aldığımız hizmetle güvenlik testlerinden geçiriyoruz.
Kapsamlı dokümantasyona sahiptir
Analiz aşamasından, kodlamaya, kodlamadan yayına ve yayından destek aşamalarına kadar tüm süreç dokümante edilmektedir. Yazılımın, yazan kişilerden ve firmadan bağımsızlığı ve sürdürülebilirliği bu şekilde garanti altına alınmış olur.
Aksamadan çalışır
Yıl içerisinde minimum %95 oranında erişilebilirliği garanti etmektedir. Yazılıma erişimin herhangi bir nedenle kesilmesi halinde acil müdahaleye tabi tutulur. Tüm ekipler en kısa zamanda yazılımı tekrar ayağa kaldırmak için çalışır.
Kapsamlı raporlamaya sahiptir
Verilerin tutulduğu alanlar tasarlanırken raporlama özelliği her zaman göz önüne alınır. Veri yapıları bize raporlamaların çeşitliliğini sağlamak için imkan sağlamaktadır. Raporlama yazılımın görünmez kahramanlarıdır. Tutulan verileri yorumlamak, veri tutmak kadar önemlidir.
Web Projesi

Hesaplamalardan, kontrol etmekten ve hata bulmaktan bıktıysanız bunu bir web projesi