0312 4861142
bilgi@antisya.com
ODTÜ Bil. İnv. Mrkz.
Dumlupınar Blv. 280G/1213
8:00 - 18:00
Pazartesi - Cuma
Genel veya NİŞ Kapsamdakİ

İşlerinizi özel yazılım projeleri ile dönüştürün.

GETİRECEĞİ FAYDALAR

Neden
özel yazılım projeleri?

Birebir Uyum
Özel yazılımlarımız, sizlerin talep, ihtiyaç ve kullanım alışkanlıklarına göre geliştirilmektedir. Bu nedenle özellikleri bakımından iş süreçlerinizle birebir uyum içerisinde çalışacaktır...
Sınırsız Kullanım
Özel yazılımlarda edinim maliyeti, hazır yazılımlara göre daha yüksek olarak görülebilir. Buna karşılık, yazılımlarımız bir kullanım ve kullanıcı ek maliyeti içermeyecektir...
Esnek Yapı
Yazılımlardaki yapımız, sonrasında ek özellikler veya modüllerle geliştirilebilir olarak kurgulanmaktadır. Hazır kalıplar veya özelliklere sahip yazılımlarda ek ihtiyaçlarınızı...
Kafa Karışıklıkları

Özel yazılıma sahip olma konusunda şüpheler

Hazır bir ürün olmamasından kaynaklı, ortaya çıkacak ürün konusunda endişeleriniz olabilir. Özel yazılım geliştirmenin bir süreç olduğu unutulmamalıdır. Analiz aşaması sırasında tarafınız ile yazılımcılarımız arasındaki iletişimin netliği belirlenecektir. Tasarım aşamasında da yazılımın, firma ihtiyaçlarını net olarak karşılayacağı %90 oranında belli olacaktır. Yazılımın geliştirilmesi aşamasında da tarafınız ile iletişim sürekli kılınacaktır. Projenin her bir aşamasının tamamlanması sizlerin onayları ile olacaktır. Anlaşmaya göre projenin her bir aşamasında bir ücret ödeneceği için de sürprizlerle karşılaşılmayacaktır. Süreci bu şekilde yönetmek hem bizim hem de sizin için olası anlaşmazlıkları ve şüpheleri ortadan kaldıracaktır.

Yazılım geliştirme, anlaşma ile başlar ve verilen desteklerle hayat boyu devam eder. Yazılım geliştirme ve teslimi sonrası kullanımda ortaya çıkacak sorunların giderilmesi sözleşmemizde taahhüt edilecektir. Kodlarımız bizim işlerimizi de kolaylaştırmak adına bir dokümantasyona da sahiptir. Düşük olasılıklarla olsa da yaşanabilecek mücbir sebepler nedeniyle destek sürecine devam edemememiz söz konusu ise sözleşmelerimizdeki bir madde yazılımın sürekliliğini koruyacaktır. Maddeye göre destek süreci bizden kaynaklı olarak sağlanamazsa kod ve dokümantasyonlar yazılım desteğini sürdürebilecek firma veya özel kişilere devrolabilecektir.

Sürekli değişen dünyada ihtiyaçlar da zamanla değişebilmektedir. Yazılımın bazı özellikleri kısmi veya kapsamlı olarak değişmesi talebiniz olabilir. Anlaşmalarımızda bu tarz durumlarda iki farklı şekilde bu ihtiyaçları karşılayacağımızı taahhüt ediyoruz. İlk olarak tarafınıza yazılım bedelinin (tefe tüfe ile her yıl güncellenecektir) %20’sini geçmeyecek şekilde yıllık destek paketi tarafınıza sunulacaktır. Destek paketinin tarafınızca satın alınması halinde süreç içerisinde yazılım kapsamında %30’u geçmeyecek değişiklikler paket kapsamında ücretsiz olarak yapılacaktır. İkinci seçenek ise yapılacak değişiklikler için yapılacak anlaşmalardır. Değişiklik talebinizin kapsamı yazılımın bütününde değerlendirilecek ve tarafınıza uygun bir fiyat teklifi yapılacaktır. Bu teklifin kabulü halinde ek geliştirmeler sağlanacaktır.

ANTİSYA

Sizin için yapabileceklerimiz.

Web Projeleri

Web projeleri sizlerin ihtiyaçlarına uygun fonksiyonel özelliklere sahip yazılımların geliştirilmesidir. Yazılımlar, sizlerin internete erişimi olan cihazlarınızın tarayıcılarından kullanılacak şekilde tasarlanır. Veriler tercihiniz halinde sizlerin sunucularında veya bizim tarafımızdan sağlanan sunucularda tutulacaktır. Bulutta tutulan veriler tüm cihazlarda eşzamanlı olarak görüntülenebilmektedir. Farklı yazılımlarla entegrasyon sağlanabilmektedir.

Mobil Projeler

Mobil projeler, sizlerin ihtiyaçlarına göre telefon veya tabletler üzerinde çalışabilen yazılımlardır. Mevcut yazılımlarınızdaki veriler veya sıfırdan tarafımızca oluşturulacak veritabanı üzerinden çalışacaktır. Mobil yazılımları flutter, ionic, xamarin vb. teknolojiler kullanarak geliştirmekteyiz. Bu esneklik bize farklı telefon yazılımları (ios, android) uyumunu tek kod altyapısında geliştirme imkanı vermektedir. Telefona ait özellikler rahatlıkla kullanılabilmektedir. Mobil yazılımları tercihe bağlı olarak sizlere ait hesaplarda veya bize ait bir hesapta yayınlama imkanımız bulunmaktadır.

Endüstri Projeleri

Bilgisayar, telefon tabletten farklı ekipman veya cihazlarınızdan veriler alınması mümkündür. Bu cihazlardan alınacak veriler yeterli olursa direk cihazlardan veya tercihe bağlı olarak cihazlara yerleştirilecek sensörler yardımıyla toplanabilmektedir. Bu verilere örnek olarak, çalışma durumu, sıcaklık değerleri verilebilir. Toplanan veriler ihtiyaca uygun olarak ekranlara yansıtılabilmekte ve anormal değerler veriler içerisinden ayıklanarak uyarı sistemleri tasarlanabilmektedir.

Karma Projeler

İhtiyaçlarınıza yönelik iki veya daha fazla yazılım ortamının tek projede birleşmesi ile oluşturulmaktadır. Web ve Mobil çözümlerinin aynı projede görülmesi en yaygın olandır. Kullanıcı tiplerinin ve kullanım ortamlarının farklılaşması ile ilgili durumlarda karma projeler en uygun çözümü sağlayacaktır.

Yazılım projeleri ile ilgili merak ettiklerinizi..

DAHA ÖNCE

Geliştirilmiş olan projelerimiz

Sizin de projelerimize benzer bir çözüme ihtiyacınız varsa. Hemen görüşelim!