0312 4861142
bilgi@antisya.com
ODTÜ Bil. İnv. Mrkz.
Dumlupınar Blv. 280G/1213
8:00 - 18:00
Pazartesi - Cuma
NEDEN ÖZEL YAZILIM

İşleriniz veya fikirlerinizin
kodlanmış hali.

İş süreçlerinizi veya projelerinizi dijitalleştirmek isterseniz, özel yazılımları tercih edebilirsiniz.

3 Temel Sebep

Neden özel yazılım
tercih etmelisiniz?

Birebir Uyum
Özel yazılımlarımız, sizlerin talep, ihtiyaç ve kullanım alışkanlıklarına göre geliştirilmektedir. Bu nedenle özellikleri bakımından iş süreçlerinizle birebir uyum içerisinde çalışacaktır. Uyumun sağlanması kullanıcılarınızın adaptasyonunu çok hızlandıracaktır. Özel bir yazılımın geliştirme süreci hazır yazılımlara göre daha uzun olacak fakat adaptasyondaki hız bu açığı kapatacak ve uzun vadede geçecektir.
Sınırsız Kullanım
Özel yazılımlarda edinim maliyeti, hazır yazılımlara göre daha yüksek olarak görülebilir. Buna karşılık, yazılımlarımız bir kullanım ve kullanıcı ek maliyeti içermeyecektir. Aynı zamanda yapı geliştirilebilir olarak kurgulandığı için uzun vadede ek yazılımlara ihtiyaç duymayacak ve taleplerinize göre daha düşük maliyetlerle uçtan uca hakimiyet sağlayacağınız bir ürün elde edebileceksiniz.
Esnek Yapı
Yazılımlardaki yapımız, sonrasında ek özellikler veya modüllerle geliştirilebilir olarak kurgulanmaktadır. Hazır kalıplar veya özelliklere sahip yazılımlarda ek ihtiyaçlarınızı farklı bir üründe bulabilecekken, özel yazılımlarda ek taleplerinizin aynı ürüne entegre etmemiz mümkün olmaktadır. Bu avantaj sayesinden uçtan uca hakimiyet sağlayacağınız bir ürün elde edebileceksiniz.